Oferty pracy obejmują następujące stanowiska:

Handlowiec Działu Eksportu – praca stacjonarna

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy handlowców do działów eksportu na rynki:

niemieckojęzyczne, anglojęzyczne.

Handlowiec Działu Eksportu – praca stacjonarna

Miejsce pracy:
Koszalin, ul. Słowiańska 11F 75-844 Koszalin

Opis stanowiska:
pozyskiwanie nowych klientów kontakt telefoniczny, skype, mailowy z klientami firmy, wyceny, oferty handlowe, mailing, ogłoszenia branżowe, organizacja wizyt klientów, organizacja dostaw produktów do klienta, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 na miejscu w budynku Biura.

Oczekujemy:
znajomości jednego ze wskazanych języków, dyspozycyjności i samodyscypliny, odporności na stres, wysokiej kultury osobistej i odpowiedzialności, determinacji w osiąganiu celów handlowych.

Oferujemy:
Kształcenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji w nowym zawodzie, bardzo ciekawą pracę w młodym zespole i innowacyjnej firmie, doskonałe warunki i atmosferę pracy w nowej siedzibie firmy, wysokie wynagrodzenie adekwatne do efektów handlowych (część stała + prowizja od sprzedaży)

Wymagane:
CV, list motywacyjny w j. polskim i wybranego kraju, mile widziane referencje.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabryka Okien i Drzwi PCV Lastrik Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabryka Okien i Drzwi PCV Lastrik Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Menu